TG-AL375-100-100-10.0-1A
Part Number:
TG-AL375-100-100-10.0-1A
Description:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)