TG-A375S-100-100-1.0-0
Part Number:
TG-A375S-100-100-1.0-0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)