TG-A373L-300-300-5.0-0
Part Number:
TG-A373L-300-300-5.0-0
Description:
THERM PAD 300MMX300MM YLW
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)