TG-A486C-320-320-2.0-1A
Part Number:
TG-A486C-320-320-2.0-1A
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)