TG-A486C-150-150-10.0-1A
Part Number:
TG-A486C-150-150-10.0-1A
Description:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)