TG-A6050-10-10-1.0
Part Number:
TG-A6050-10-10-1.0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM RED
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)