TG-A2030-25-25-5.0
Part Number:
TG-A2030-25-25-5.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM WHT
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)