TG-A2030-25-25-2.0
Part Number:
TG-A2030-25-25-2.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM WHT
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)