TG-A2030-30-30-1.0
Part Number:
TG-A2030-30-30-1.0
Description:
THERM PAD 30MMX30MM WHT
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)