TG-A2030-25-25-0.5
Part Number:
TG-A2030-25-25-0.5
Description:
THERM PAD 25MMX25MM WHT
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)