TG-APC93-20-20-5.0-0
Part Number:
TG-APC93-20-20-5.0-0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)