TG-APC93-25-25-0.25-0
Part Number:
TG-APC93-25-25-0.25-0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)