TG-APC93-20-10-0.25-0
Part Number:
TG-APC93-20-10-0.25-0
Description:
THERM PAD 20MMX10MM GRAY
Outline :
20.00mm x 10.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)