TG-APC93-30-30-0.25-0
Part Number:
TG-APC93-30-30-0.25-0
Description:
THERM PAD 30MMX30MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)