TG-APC93-10-10-0.25-0
Part Number:
TG-APC93-10-10-0.25-0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM GRAY
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)