TG-APC93-320-320-0.25-0
Part Number:
TG-APC93-320-320-0.25-0
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)