PC99-150-150-0.12-0
Part Number:
PC99-150-150-0.12-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0050" (0.127mm)