LI2000A-640-320-0.2
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
LI2000A-640-320-0.2
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM TAPE 640X320MM W/ADH WHT
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Silicone
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)