LI98C-640-320-0.2
Part Number:
LI98C-640-320-0.2
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)