LI98-640-320-0.25
Part Number:
LI98-640-320-0.25
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
0.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)