TG-A2030-150-150-5.0
Part Number:
TG-A2030-150-150-5.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM WHT
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)