TG-A2030-320-320-3.0
Part Number:
TG-A2030-320-320-3.0
Description:
THERM PAD 320X320MM WHT
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)