TG-A2030-320-320-0.5
Part Number:
TG-A2030-320-320-0.5
Description:
THERM PAD 320X320MM WHT
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)