TG-A486S-640-320-0.23-0
Part Number:
TG-A486S-640-320-0.23-0
Description:
THERM PAD 640X320MM RED
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Red
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)