TG-A486G-320-320-5.0-0
Part Number:
TG-A486G-320-320-5.0-0
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)