TG-A486G-640-320-3.0-1A
Part Number:
TG-A486G-640-320-3.0-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)