TG-A486A-640-320-10.0-1A
Part Number:
TG-A486A-640-320-10.0-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH HENNA
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Henna
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)