TG-A486A-320-320-1.0-1A
Part Number:
TG-A486A-320-320-1.0-1A
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH HENNA
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Henna
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)