TG-AH486-640-320-10.0-1A
Part Number:
TG-AH486-640-320-10.0-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)