TG-A482K-640-320-0.2-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A482K-640-320-0.2-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 640X320MM RED
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Silicone
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)