TG-AH482-640-320-10.0-0
Part Number:
TG-AH482-640-320-10.0-0
Description:
THERM PAD 640X320MM RED
Color :
Red
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)