TG-AH482-640-320-0.5-1A
Part Number:
TG-AH482-640-320-0.5-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH RED
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Red
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)