TG-A375S-320-320-0.5-0
Part Number:
TG-A375S-320-320-0.5-0
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)