TG-A375S-150-150-0.5-0
Part Number:
TG-A375S-150-150-0.5-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)