TG-AL375-320-320-0.5-1A
Part Number:
TG-AL375-320-320-0.5-1A
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)