TG-A373S-640-320-5.0-1A
Part Number:
TG-A373S-640-320-5.0-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)