TG-A373S-640-320-3.0-0
Part Number:
TG-A373S-640-320-3.0-0
Description:
THERM PAD 640X320MM YLW
Color :
Yellow
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)