TG-A373S-640-320-0.5-0
Part Number:
TG-A373S-640-320-0.5-0
Description:
THERM PAD 640X320MM YLW
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)