TG-A373L-320-320-10.0-0
Part Number:
TG-A373L-320-320-10.0-0
Description:
THERM PAD 320X320MM YLW
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)