TG-A373L-320-320-5.0-0
Part Number:
TG-A373L-320-320-5.0-0
Description:
THERM PAD 320X320MM YLW
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)