TG-A373L-320-320-3.0-1A
Part Number:
TG-A373L-320-320-3.0-1A
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)