TG-A373L-150-150-0.5-1A
Part Number:
TG-A373L-150-150-0.5-1A
Description:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)