TG-AL373-640-320-0.5-1A
Part Number:
TG-AL373-640-320-0.5-1A
Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.7W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)