A15995-14
Part Number:
A15995-14
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Adhesive :
Tacky - One Side
Material :
Silicone
Outline :
457.20mm x 457.20mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.140" (3.56mm)