TG-AH482-640-320-5.0-0
Part Number:
TG-AH482-640-320-5.0-0
Description:
THERM PAD 640X320MM RED
In Stock:
1
Color :
Red
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)