A17927-12
Part Number:
A17927-12
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone, Ceramic Filled
Outline :
457.20mm x 457.20mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.120" (3.05mm)