A17733-13
Part Number:
A17733-13
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM W/ADH
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Material :
Elastomer
Outline :
228.60mm x 228.60mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.130" (3.30mm)