TG-A2030-150-150-2.0
Part Number:
TG-A2030-150-150-2.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM WHT
In Stock:
1
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)