TG-A486C-150-150-0.3-0
Part Number:
TG-A486C-150-150-0.3-0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
1
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0120" (0.305mm)