TG-A6050-20-10-0.5
Part Number:
TG-A6050-20-10-0.5
Description:
THERM PAD 20MMX10MM RED
In Stock:
19
Outline :
20.00mm x 10.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)